Pracownik magazynowy - sortowacz
  • Kraków
pracownik magazynowy - sortowacz
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Międzynarodowa firma kurierska poszukuje sortowaczy, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Nie masz doświadczenia zawodowego? Nic nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja miejsca pracy: ul. Rzemieślnicza oraz ul. Albatrosów w Krakowie

Oczekujemy

  • gotowości i chęci do pracy
  • sprawności fizycznej
  • chęci do długotrwałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę do wyboru na II zmianę ( od 13-19) lub zmianę nocną ( od 3:00 w nocy do 11:00 rano)
  • wynagrodzenie za pracę na pełny etat 5022,32 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy i zdobycia doświadczenia

Zadania

  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • dbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszyny
  • sporządzanie raportów

  • Praca Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238