Pracownik magazynowy (praca w weekendy)
  • Chociule
lubuskie, Chociule, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Centrum Logistyki Amazon, podwyższa stawkę! Pracuj dla Amazon i zyskaj więcej, bo to Twoja zmiana i Twoja nowa, wyższa stawka godzinowa 33,92 zł/godz. brutto*

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika magazynu (praca w weekendy).

Oprócz tego mam świetną wiadomość. Poleć znajomych do pracy, a za każde polecenie Ty i osoba polecona otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto**.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

Oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej

  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin

  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę do 33,92 zł/godz. brutto

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • za każdą poleconą przez Ciebie osobę, która rozpocznie pracę otrzymacie wspólnie do 5000 zł brutto**!

  • praca w weekendy

  • umowę o pracę tymczasową (ze składką ZUS i płatnymi urlopami)

  • pakiet RANDSTAD PLUS, a w nim takie atrakcje, jak: karta sportowa (OK SYSTEM), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach

  • długą, stabilną, rozwijającą współpracę

  • gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za złotówkę

  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję. Obowiązuje od 1 października 2024 r."

**zgodnie z regulaminem dostępnym w biurach Randstad.

Zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • obsługa skanera ręcznego

  • Praca lubuskie
  • Pracownik biurowy Ośno Lubuskie
  • Pracownik biurowy lubuskie
  • Pracownik produkcji Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny Ośno Lubuskie
  • Pracownik fizyczny lubuskie
  • Pracownik produkcji lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584