Pracownik magazynowy - Praca Nocna !
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Gi Group Poland S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: ul. Inwestycyjna 1, 95-080 Głuchów, woj. łódzkie

Poszukuje nowych członków zespołu na zmianę nocną!

Oferujemy:

Super atmosferę - u nas praca to przyjemność!

Darmowy transport z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Sulejowa i Tomaszowa Mazowieckiego - bo wiemy, że dojazd to ważna sprawa.

Dofinansowanie do obiadów - bo dbamy o Twoje potrzeby.

Rozwój i szkolenia - bo chcemy, żebyś rósł razem z nami.

Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa od 4650 PLN brutto + dodatek nocny i premie za twoją pracę.

Zadania:

Przyjmowanie i sortowanie towarów

Kompletowanie zamówień

Pakowanie i wysyłka

Wymagania:

Gotowości do pracy na zmianę nocną - od czwartku do niedzieli, bo to właśnie wtedy potrzebujemy Twojej pomocy!

Aplikuj już teraz i zacznij swoją nocną przygodę.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521