Pracownik magazynowy - praca dodatkowa w weekendy
  • Środa Śląska
Środa Śląska, Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska
FBSerwis S.A.
22. 3. 2024

Zatrudnimy pracownika magazynowego z uprawnieniami na wózek widłowy.
Miejsce pracy: Środa Śląska , ul. Innowacji
Obowiązki:
Obsługa wózka widłowego
Odbiór odpadów z punktu wytwarzania oraz transport odpadów do magazynu
Segregacja odpadów
Nasze wymagania:
uprawnienia na wózek widłowy
chęć do pracy w weekendy
umiejętność pracy w zespole
sumienność oraz odpowiedzialność
Co możemy zaoferować:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu (praca w weekendy)
Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną
‎50% dofinansowania do karty sportowej‎
Grupowe ubezpieczenie na życie
Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz ‎jednej osoby towarzyszącej
Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi
Możliwość zdobycia nowych uprawnień – lubi inwestować w rozwój naszych pracowników
Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy

  • Praca Środa Śląska
  • Pracownik produkcji Środa Śląska
  • Pracownik biurowy Środa Śląska
  • Pracownik fizyczny Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179