Pracownik Magazynowy - Pomoc Magazyniera
  • Leszno
Leszno, Leszno, wielkopolskie, Polska
NORTH COAST S.A.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozładunki i załadunki towaru
  • przyjmowanie dostaw
  • zgłaszanie niezgodności towarów wg obowiązujących procedur
  • kompletacja zamówień z pomocą skanera
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • udział w inwentaryzacjach
  • odpowiedzialność za zgodność towaru z ewidencją
  • utrzymanie porządku w magazynie
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • inne drobne prace magazynowe

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej 5-13:00 oraz 14:00-22:00 (pracujemy na dwie zmiany)
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • systematyczność, dokładność i rzetelność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę medyczną Medicover
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • premie i paczki świąteczne (Wielkanoc i Boże Narodzenie)
  • ubezpieczenie na życie Generali (od kwietnia)
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Leszno
  • Magazynier Leszno
  • Pomoc kuchenna Leszno
  • Pracownik fizyczny Leszno
  • Pracownik produkcji Leszno
  • Pracownik biurowy Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714