Pracownik Magazynowy / Operator Wózka Widłowego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
GXO Logistics Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów magazynowych (przyjęcia, wydania, inwentaryzacja)
  • Transport wewnątrzmagazynowy
  • Przygotowywanie zamówień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży logistycznej lub produkcyjnej
  • Znajomości procesów magazynowych
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Otwartość i chęć nauki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek - piątek, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Prawo jazdy kat B (pracownik magazynowy) lub uprawnienia UDT (operator wózka widłowego)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Motywujący system premiowania: premia miesięczna za wyniki, dodatkowe bonusy za Twój wkład w pracę, a także tzw. premia motywacja „na start” dla nowozatrudnionych
  • Benefity: opieka medyczna Lux Med współfinansowana przez pracodawcę, kafeteria MyBenefit (w tym Multisport), grupowe ubezpieczenie na życie, „wczasy pod gruszą”, świąteczne bony towarowe, wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy GXO

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając APLIKUJ. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Klikając w przycisk „APLIKUJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez XPO SUPPLY CHAIN SP. Z O.O. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.logistyka@gxo.com Po upływie 24 miesięcy od momentu aplikowania Twoje dane zostaną usunięte z naszych baz danych.Prosimy o dodanie w Państwa dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GXO SUPPLY CHAIN POLAND SP. Z O.O. w celach rekrutacji na stanowisko PM/OWW”.

  • Praca Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690