Pracownik Magazynowy od zaraz
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik MagazynuMagniceDarmowy dojazd pracowniczy

Obowiązki

  • sortowanie i pakowanie towaru (artykuły elektroniczne)
  • przyjmowanie i wydawanie produktów z magazynu
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • zapewnienie porządku w magazynie

Wymagania

  • sumienność w realizacji zadań
  • doświadczenie w wykonywaniu prac magazynowych
  • gotowość do pracy w godzinach 14.00- 22.00

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6.00- 14.00, 14.00-22.00) lub praca tylko na zmianę popołudniową (14.00- 22.00)
  • wolne weekendy
  • spokojny charakter pracy, bez presji czasu
  • obiad w cenie 50 gr
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia (centrum): ul. Krzywoustego, plac Grunwaldzki, plac Dominikański, Dworzec Autobusowy, ul. Powstańców Śląskich, ul. Karkonoska
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia (Maślice): ul. Maślicka, ul. Królewiecka, ul. Pilczycka, ul. Kozanowska, ul. J. Bajana, ul. Gubińska, ul. Stanisławowska, ul. Ostrowskiego, FAT, ul. Hallera, ul. Powstańców Śląskich, ul. Karkonoska
  • bezpłatny dojazd z Bielawy (Bielawa, pl Kościuszki, ul. Andersa, ul. 1 Maja, pl Wolności, Ząbkowice Śląskie, Przerzeczyn-Zdrój, Dzierżoniów ul. Kopernika, ul. Sikorskiego, Dobrocin, Gilów, Niemcza, Wilków Wielki, Łagiewniki, Jordanów, Pustków Wilczkowski, Cieszyce, Wierzbice, Kobierzyce, Magnice)
  • rzetelne szkolenie wdrożeniowe do pracy
  • wynagrodzenie miesięczne: 4439 zł brutto
  • premie nawet do 1300 zł brutto
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • przyjazną atmosferę pracy: ponad 20% osób pracuje w firmie od 10 lat

  • Praca Kobierzyce
  • Pracownik fizyczny Kobierzyce
  • Pracownik biurowy Kobierzyce
  • Pracownik produkcji Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714