PRACOWNIK MAGAZYNOWY MAGAZYNU LOTNISKA K/M
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wirażowa 29, 02-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek przesyłek z samolotów, jak i transportów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 544 do 5 900 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 5544 zł brutto do 5900 zł brutto (z UDT)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: zaświadczenie o niekaralności. Praca w magazynie na lotnisku. Dbałość o miejsce pracy. Umiejętność pracy w grupie. Biegła znajomość języka polskiego. Mile widziane uprawnienia UDT.[Kontakt: osobisty w godz.: 8:00-16:00, e-mail: , tel. 539 060 171 w godz.: 8:00-16:00

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "CZA-TA" Niciak Spółka Jawna

Adres: Wirażowa 29, 02-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544