Pracownik Magazynowy - Magazynier
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Centrostal Wroclaw
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku- jedna zmiana
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe na stanowisku ( uprawnienia UDT ) atrakcyjny pakiet socjalny: ( m.in. karty multisport , świąteczne karty płatnicze, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itd.)

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521