Pracownik Magazynowy - Magazynier
  • Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111
łódzkie, Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111, łódzkie, Polska
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
12. 9. 2024

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego Oddziału w Łodzi na ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych.

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku - jedna zmiana,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe na stanowisku (uprawnienia UDT),
  • atrakcyjny pakiet socjalny: (m.in. karty multi-sport, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne dofinansowanie do wypoczynku dzieci itd.).

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567