Pracownik magazynowy l ŁÓDŹ l
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
16. 5. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy: Pracownik magazynowy / sortowanie paczek

Twój zakres obowiązków:

  • sortowanie paczek w firmie kurierskiej,
  • skanowanie paczek,
  • przygotowywanie paczek dla kurierów
  • rozładunek i załadunek naczep/boxów.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność osiem godzin dziennie,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Co oferujemy:

  • umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • stawka godzinowa: od 25.25 zł brutto,
  • bezpłatny dojazd,
  • posiłki regeneracyjne,
  • zatrudnienie na stałe.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy profesjonalizm, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Jeśli spełniasz nasze wymagania i masz chęci dołączenia do naszej załogi, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!

  • Praca Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696