Pracownik magazynowy KTW3 PL 2024
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy w Gliwicach!

Na start możesz liczyć na stawkę podstawową do 29,9 zł/godz. brutto*.

Dodatkowo do pracy pojedziesz darmowym transportem, a w trakcie przerwy czeka na Ciebie obiad (wersja mięsna i vege) za 1 zł.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Gliwice (oferujemy darmowy transport z wybranych lokalizacji)

Oczekujemy

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

oferujemy:

  • stawkę 29,90 zł/godz. brutto

  • dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych

  • pracę na cały etat - średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne

  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)

  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!

  • bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za 1 zł

bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

Zadania

zadania:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • obsługa skanera ręcznego

  • Praca Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914