Pracownik Magazynowy - Kierowca Wózka Widłowego
  • Białogard
Białogard, Białogard, zachodniopomorskie, Polska
Korpo
22. 8. 2024

Dołącz do czołowego producenta przekładni do wózków widłowych maszyn rolniczych i budowlanych. Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym. Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem. Jesteśmy spółką córka niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od niemal 30 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami. Zapraszamy na www.korpo.eu Znajdź nas na Facebooku i Instagramie KORPOjawor

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych, w tym wysokiego składowania,
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych,
  • Uzupełnianie danych w systemie magazynowym,
  • Wywożenie odpadów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • Zaangażowanie.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

To oferujemy

  • Prace na umowę o pracę od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100% rozliczane i wypłacane comiesięcznie,
  • Dodatek w wysokości 7 zł brutto/godz. za pracę na II zmianie, 12 zł brutto/godz. za pracę na III zmianie,
  • Nagrodę roczną, nagrody jubileuszowe, nagrodę regulaminową,
  • Świadczenie z ZFŚS (talony świąteczne, dofinansowanie do urlopu),
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE,
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • Kartę lunchową,
  • Szkolenia,
  • Odzież służbową spersonalizowaną.

  • Praca Białogard
  • Kierowca Białogard
  • Pracownik biurowy Białogard
  • Pracownik produkcji Białogard
  • Pracownik fizyczny Białogard
  • Białogard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584