Pracownik magazynowy - JEDNA ZMIANA - Warszawa Poleczki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
06.05.2024
Numer referencyjny
22242_41939

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze 4800 zł brutto/mies.,
  • możliwość zdobycia premii uznaniowej do 1000zł brutto/mies.,
  • pracę w systemie jednej zmiany 9:00 - 17:00,
  • kartę żywnościową (o kwocie 210 zł przeznaczoną na zakupy spożywcze),
  • pracę na magazynie z częściami samochodowymi,
  • pracę w magazynie dziennym, ciepłym i suchym,

ZADANIA:

  • pakowanie towaru,
  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera magazynowego,
  • sortowanie asortymentu,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagamy:

  • umiejętności obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zainteresowała Cię ta oferta pracy ? Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Warszawa Poleczki

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246