Pracownik magazynowy
  • Warszawa, ul. Grójecka 70
mazowieckie, Warszawa, ul. Grójecka 70, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Kandydat odpowiadać będzie za przyjmowanie dostaw, kontrolę jakości towarów, ich magazynowanie oraz utrzymanie porządku.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Organizacja pracy, rzetelność;
  • Zaangażowanie oraz dyspozycyjność (praca zmianowa);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sanitarno-epidemiologiczne badania (lub gotowość do ich doprowadzenia);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;
  • Benefity: talony świąteczne, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie;
  • Możliwości rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584