Pracownik magazynowy
  • Święcice
pracownik magazynowy
mazowieckie, Święcice, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego pracownika magazynowego bez UDT do firmy zlokalizowanej w Święcicach

Praca na jedną zamianę 12-20, możliwość stałego zatrudnienia bezpośredni przez firmę

Wynagrodzenie 5000-5500 brutto + PREMIE

Aplikuj! Porozmawiajmy o szczegółach

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok)

  • gotowości do pracy w godz 12- 20

  • uczciwości, sumienności, punktualności
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera MS Office (Excel) oraz poczty elektronicznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z późniejszą umową bezpośrednio przez firmę (stałe zatrudnienie)
  • wynagrodzenie 5000-5500 zł brutto (zależne od doświadczenia)
  • system premiowy, uzależniony między innymi od frekwencji i wydajności (premia jest naliczana po okresie próbnym)

  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in opieka medyczna dla pracownika i rodziny, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

Zadania

  • rozładowanie i przeładowanie towarów
  • kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku
  • weryfikacja i dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
  • dbałość o porządek w magazynie

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045