Pracownik Magazynowy
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Cereal Partners Poland Toruń-Pacific
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac magazynowych
  • Rozładunek dostaw paletyzowanych i transfery palet
  • Dostarczanie towarów na linie produkcyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie preferowane
  • Preferowane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe i unoszące
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność oceniania i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość SAP będzie atutem

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Rozwój poprzez ciągłe podnoszenia kwalifikacji i realizację złożonych zadań
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zajmowanego stanowiska
  • Bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • możliwość uzyskania uprawnień

Cereal Partners Worldwide (CPW) jest wiodącą międzynarodową spółką produkującą produkty śniadaniowe oraz płatki śniadaniowe Nestlé, w tym uwielbiane na całym świecie takie marki, jak NESQUIK®, FITNESS®, CHEERIOS® oraz CHOCAPIC®. Posiadając ponad 50 marek dostosowanych do potrzeb osób w różnym wieku i prowadzących różny styl życie staramy się sprawić, żeby śniadanie było jeszcze lepsze poprzez łatwą do przygotowania, smaczną i pożywną żywność pomagającą konsumentom rozpocząć swój dzień w najlepszy możliwy sposób.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez administratora danych CPP Toruń-Pacific sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Okres przechowywania Twoich danych wynosi 6 miesięcy. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@cppl.nestle.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez CPP Toruń-Pacific sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Masz prawa dostępu do swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO.

  • Praca Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Pracownik ochrony Toruń
  • Pracownik fizyczny Toruń
  • Pracownik socjalny Toruń
  • Pracownik biurowy Toruń
  • Pracownik kolei Toruń
  • Pracownik umysłowy Toruń
  • Pracownik administracyjno - biurowy Toruń
  • Pracownik utrzymania ruchu Toruń
  • Pracownik ds. administracji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087