Pracownik magazynowy do przyuczenia / Gdańsk -od 5376 zł!
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
28. 9. 2024

Dla naszego wieloletniego klienta z branży logistycznej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dla naszego klienta - firmy z wieloletnią obecnością na rynku, która specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach logistycznych, spedycji i magazynowaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy do przyucenia / Gdańsk

Masz prawo jazdy kat. B lub UDT oraz szukasz pracy bez godzin nocnych od zaraz? Aplikuj już dziś!

Oferujemy:

  • możliwość zarobienia od 5376 zł brutto miesięcznie
  • wynagrodzenie godzinowe 32 zł brutto,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (7:00-15:00, 13:00-21:00),
  • pełne wdrożenie stanowiskowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy!)
  • odzież roboczą oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Obowiązki:

  • kompletowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki,
  • obsługa wózka widłowego,
  • inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT,
  • mile widziane doświadczenie magazynowe.

Zainteresowała Cię oferta? Prześlij swoje CV już dziś!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392