Pracownik magazynowy
  • Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34
mazowieckie, Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34, mazowieckie, Polska
Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.
11. 10. 2024

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 25 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi wyzwaniami, które nas czekają poszukujemy pracownika na stanowisko:
Zadania do wykonania:

  • Kompletowanie zamówień (WZ),
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Odbiór dostaw,
  • Organizacja towarów w magazynie,
  • Dbanie  o czystość w miejscu pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenia w kompletowaniu zamówień,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy od zaraz, na jedną zmianę (pon. - pt. 9-17),
  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Stałą pracę na pełny etat,
  • Umowę o pracę plus dodatkowe benefity (MultiSport, Medicover, ubezpieczenie),
  • Punktualne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690