Pracownik Magazynowy
  • Sulechów
Sulechów, Sulechów, lubuskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rozpakowanie, rozkładanie, przepakowywanie, sortowanie, załadunek towarów (artykułów)
  • Ocena stanu towarów (artykułów) zgodnie z wytycznymi jakościowymi,
  • Dokumentowanie przebiegu procesów
  • Przestrzeganie obowiązujących norm i standardów pracy dotyczących ilości i jakości przetwarzanych towarów (artykułów)

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (równoważny system pracy)
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Obowiązkowość i zaangażowanie
  • Otwartość i uprzejmość
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Swobodny „dress code”
  • Samodzielność w działaniu
  • Liczne szkolenia
  • Abonament medyczny
  • Imprezy integracyjne, rekreacyjne dla pracowników i ich rodzin
  • Udział w akcjach charytatywnych dający możliwość wspierania lokalnej społeczności i nie tylko (działania CSR)
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • Praca Sulechów
  • Pracownik produkcji Sulechów
  • Pracownik fizyczny Sulechów
  • Pracownik biurowy Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392