Pracownik magazynowy
  • Moszna-Parcela
mazowieckie, Moszna-Parcela, mazowieckie, Polska
NORTH COAST S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rozładunki i załadunki towaru
  • przyjmowanie dostaw
  • zgłaszanie niezgodności towarów wg obowiązujących procedur
  • kompletacja zamówień z pomocą skanera
  • udział w inwentaryzacjach
  • odpowiedzialność za zgodność towaru z ewidencją
  • utrzymanie porządku w magazynie
  • inne drobne prace magazynowe

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • systematyczność, dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę medyczną Medicover
  • premie i paczki świąteczne (Wielkanoc i Boże Narodzenie)
  • ubezpieczenie na życie Generali
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563