Pracownik magazynowy
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup
5. 9. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Polkowice

Zadania:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu

  • Kompletowanie zamówienia

  • Pakowanie i wysyłka zlecenia

Wymagania:

  • Motywacja do pracy

  • Zdolności manualne

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej

  • Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy możliwość przyuczenia się do zawodu

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia

  • Stawka 28,10 zł brutto/godz.

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Szybka i sprawna rekrutacja

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Ciekawa praca w zgranym zespole

  • Darmowy transport

Jesteś zainteresowana/y? Aplikuj! Nie wymagamy doświadczenia.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Polkowice
  • Pracownik biurowy Polkowice
  • Pracownik fizyczny Polkowice
  • Pracownik produkcji Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544