Pracownik magazynowy
  • Szczecin
pracownik magazynowy
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Dla naszego klienta ze Szczecina, poszukujemy osoby na magazyn - dział przepływu towaru.

Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe ani książeczki sanepid.

Jeśli szukasz pracy to dobrze trafiłeś, praca jest od zaraz.

Zostaw nam swoje CV a my się skontaktujemy z Tobą.

Oczekujemy

  • Komunikatywności i gotowości do pracy fizycznej
  • podjęcia pracy od zaraz
  • pozytywnego nastawienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop + składki ZUS)
  • stawka 4850 zł/brutto miesięcznie
  • terminowe wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca
  • praca na pełen etat
  • praca od zaraz do 12.10.2024
  • dodatkowe benefity(karta sportowa, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, zniżki do restauracji)

Zadania

  • kompletacja zamówień,
  • zaopatrywanie miejsc sprzedaży,
  • dbanie o dostępność towaru dla klientów,
  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw na terenie sklepu
  • praca w trybie zmianowym

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392