Pracownik magazynowy
  • Tłuszcz, ul. Przemysłowa 7
mazowieckie, Tłuszcz, ul. Przemysłowa 7, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Przyjmowanie dostaw asortymentu.
  • Kontrola jakości towarów.
  • Organizacja rozmieszczenia produktów w magazynie.
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Współpraca z zespołem.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność.
  • Zaangażowanie i elastyczność (praca zmianowa).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sanitarno-epidemiologiczne badania (lub gotowość do ich zdobycia).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity: talony świąteczne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie życiowe.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584