Pracownik Magazynowy
  • Sulechów
Sulechów, Sulechów, Lubusz Voivodeship, Polska
Staff In Sp.z.o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortowanie i kontrola jakości produktów,

  • przygotowanie towaru do wysyłki i wprowadzenie na stan magazynowy,

  • dbanie o czystość w miejscu pracy,

  • kompletowanie towarów oraz przygotowanie towarów do wydania z magazynu w postaci wysyłki.

WYMAGANIA:
  •      umiejętność pracy w zespole,
  •      zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  •      odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie z perspektywą umowy o pracę po przepracowaniu minimum 6 miesięcy.
  • wynagrodzenie od 28,10 zł brutto/godzinę,
  • premię frekwencyjną i wydajnościową + dodatki (typu premii funkcyjnej)
  • system poleceń pracowniczych - za każdą poleconą osobę do pracy, która przepracuje miesiąc wypłacamy premię 200zł + za kolejny drugi przepracowany miesiąc tej osoby również jest premia 200zł,
  • dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 i 14:00-22:00 od poniedziałku do soboty,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • możliwość korzystania z aplikacji SmartLunch.

  • Praca Sulechów
  • Pracownik fizyczny Sulechów
  • Pracownik biurowy Sulechów
  • Pracownik produkcji Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567