Pracownik Magazynowy
  • Sady
wielkopolskie, Sady, wielkopolskie, Polska
Praca.pl
11. 10. 2024

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i pakowanie przesyłek (paczki, palety)
  • Obsługa wózka widłowego (wymagane uprawnienia)
  • Użycie skanera – szkolenie zapewnione
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Współpraca w zgranym zespole

Warunki pracy:

  • Praca od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00
  • Start: Natychmiastowy
  • Umowa o pracę

Oczekujemy:

  • Rzetelności
  • Punktualności
  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Status studenta mile widziany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie wśród profesjonalistów
  • Przyjazna kultura pracy, różnorodność i otwartość zespołu
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej, opieki medycznej
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251