Pracownik Magazynowy
  • Teresin
Teresin, Teresin , mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, działającej na terenie Teresin , poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazynowe.

Miejsce pracy : Teresin ( Sochaczewski )

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Stawka 4505 zł brutto + Premia do 675 zł brutto
  • Praca 8 godzin dziennie 2 zmiany: 06:00-14:00; 14:00-22:00

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień (bielizna, perfumy, kosmetyki)
  • Praca ze skanerem
  • Pakowanie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki
  • Wysyłka zamówień do klientów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • Chęć i zaangażowanie do pracy,
  • Gotowość do pracy chodzącej lub/i stojącej.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Teresin
  • Pracownik produkcji Teresin
  • Pracownik fizyczny Teresin
  • Pracownik biurowy Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392