Pracownik Magazynowy
  • Michałowice
Michałowice, Michałowice, Mazowieckie, Polska
Prysmian Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZACZNIJ OD #1 NA ŚWIECIE W BRANŻY KABLOWEJ
Firma Prysmian jest światowym liderem w branży kablowej. Rozpocznij swoją historię sukcesu z Prysmian Polska i stań się częścią przyszłości, wspierając transformację cyfrową, a także transformację energetyczną. Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)
Twój zakres obowiązków
- Załadowywanie i rozładowywanie asortymentu na placu jak i na magazynie
- Przygotowywanie i realizacja zamówień
- Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
- Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy
- Udział w inwentaryzacjach
Nasze wymagania
- Odpowiedzialność i dokładność
- Zaangażowanie
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Uprawnienia UDT na wózek widłowy
To oferujemy
- Bon żywnościowy (Pluxee)
- Sponsorowane dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (Luxmed)
- Program Uczestnictwa w Akcjach* (*po okresie próbnym)
- Godziny pracy 8:00-16:00
- Kawa i herbata
- Owoce i przekąski
Dołączysz do zespołu, a Twoja rola bezpośrednio wpłynie na wyniki lokalnej organizacji. Ponadto będziesz mieć możliwość bycia częścią globalnej sieci. Dołącz do nas!

  • Praca Michałowice
  • Pracownik produkcji Michałowice
  • Pracownik fizyczny Michałowice
  • Pracownik biurowy Michałowice
  • Michałowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392