Pracownik magazynowy
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Timing Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca ze skanerem
  • Order picking
  • Tworzenie etykiet
  • Przygotowanie palet do wysyłki
  • Drobne prace magazynowe

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego min. A2/B
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

OFERUJEMY:
  • Stawkę: 13,27 €/brutto
  • Zmiany ustalane wg klienta i zapotrzebowania. / Dyspozycyjność w godzinach od 06:00 do 00:00. W okresie high sezon możliwość pracy na nocne zmiany i weekendy.
  • Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika

  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
  • Opieka koordynatora w Holandii
  • Ubezpieczenie Holland Zorg
  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto
  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem
  • Każdy pracownik otrzymuje dodatek wakacyjny w wysokości 8% tygodniowego dochodu. Dodatek wypłacany jest raz w roku lub po 6 tygodniach od zakończeniu współpracy

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864