Pracownik magazynowy
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Pruszcz Gdański
Pracodawca
Dodano
26.08.2024
Numer referencyjny
Numer ref.: Agencja zatrudnienia - nr wpisu 25182

Zadania:

Rozładunek i załadunek paczek

Sortowanie paczek

Obsługa narzędzi magazynowych

Sprzątanie stanowiska pracy

Wymagania:

Umiejętność pracy zespołowej

Gotowość do pracy fizycznej

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych

Podstawowa obsługa narzędzi magazynowych

Oferujemy:

Atrakcyjną stawkę godzinową: 29 zł/h brutto, zapewniamy stabilne warunki finansowe.

Umowę zlecenie: Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Pomoc w dojeździe do i z pracy: Oferujemy wsparcie logistyczne w dotarciu do miejsca pracy, zapewniając komfort dojazdu.

Pracę w ustalonych godzinach: Praca w stałych godzinach między 23.00 a 09.00.

Przyjazne środowisko pracy: Praca w zgranym zespole, w dynamicznej i przyjaznej atmosferze

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544