Pracownik magazynowy
  • Psary
Psary, Psary, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ELASTRON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Psary (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie operacjami magazynowymi, w celu zapewnienia przepływu informacji do działu logistyki.
  • Współpraca z zespołem logistycznym i handlowym w celu dokładnej i terminowej realizacji zamówień.
  • Kontrolowanie i organizowanie przychodzących i wychodzących stanów magazynowych.
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli jakości w celu zapewnienia wysokich standardów przechowywania produktów.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku z dbałością o szczegóły.
  • Sprawność fizyczna umożliwiająca manualne wykonywanie zadań i obsługę maszyn.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Biegła znajomość języka polskiego; podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie, ale nie jest ono obowiązkowe.

To oferujemy

  • Interesujące możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Korzyści protokołu Prozis dla dobrego samopoczucia i kondycji pracowników.
  • Codziennie świeże śniadanie dla pracowników, aby zdrowo rozpocząć dzień.
  • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy oraz wykwalifikowany zespół.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym.
  • Ciesz się dobrymi warunkami pracy i świadczeniami.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

O nas

Dołącz do Grupy Elastron, lidera w dziedzinie skór naturalnych i tapicerki od 1978.

Grupa Elastron, lider w handlu skórami naturalnymi z ponad czterdziestoletnią historią, obsługuje cenionych klientów z branży tapicerskiej, obuwniczej i motoryzacyjnej. Wraz z rozwojem firmy, od 2002 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o bogatą gamę kolekcji skór naturalnych, tkanin i mikrowłókien dla branży tapicerskiej, motoryzacyjnej i obuwniczej. Nasze zaangażowanie w innowacje i zadowolenie klientów zapewniło nam uznanie przez Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych jako „jedna z najbardziej inspirujących firm w Europie”, co stanowi świadectwo naszego rozwoju.

  • Praca Psary
  • Pracownik produkcji Psary
  • Pracownik biurowy Psary
  • Pracownik fizyczny Psary
  • Psary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087