Pracownik Magazynowy
  • Plewiska
, Plewiska, wielkopolskie, Polska
CEVA Ground Logistics Poland Sp. z o. o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Rozładowanie i przeładowanie towarów
  • Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku
  • Przygotowanie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek w magazynie

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych czołowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok) - bez wysokiego składu
  • Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (nasze zmiany: 6:00- 14:00; 14:00-22:00, 22:00- 6:00) - w weekendy nie pracujemy
  • Znajomość obsługi komputera (lub otwartość na możliwość dodatkowego rozwoju)
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym poniedziałek - piątek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; pensja wypłacana w terminie
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: Multisport, kino, teatr, koncerty, systemy rabatowy, dofinansowanie wypoczynku, świadczenie świąteczne
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życzenie dla Pracownika i jego rodziny
  • Premiowy system poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

108 133
19 251