Pracownik magazynowy
  • Katowice
pracownik magazynowy
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Praca w magazynie dla osób bez doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy. Gwarantujemy wynagrodzenie 5000 zł brutto, szybki proces rekrutacji i nasze wsparcie. Aplikuj i dołącz do bazy zadowolonych pracowników Randstad.

Oczekujemy

  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • wynagrodzenie 5000 zł brutto
  • premie uznaniowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlopy, chorobowe)
  • benefity Randstad (karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online)
  • możliwość przejścia do pracy bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w różnych systemach zmianowych: 1 lub 2 zmiany, w zależności od zapotrzebowania

Zadania

  • sortowanie ciężkich przesyłek kurierskich
  • rozładunek, załadunek na przenośnik rolkowy
  • weryfikacja parametrów przesyłek
  • praca ze skanerem

  • Praca Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Pracownik instytucji kultury Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388