Pracownik Magazynowy
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
Asistnet Work Group
18. 5. 2024

Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Darmowy transport z Poznania, Gniezna, Środy Wielkopolskiej, Śremu, Kórnika i wielu innych miejscowości

AW/W/PM/05/24

Obowiązki

  • Kompletacja zamówień art. gospodarstwa domowego ze skanerem w ręku ( świeczki/ poduszki/ koce/ szafy/ krzesła itp.)
  • Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półki
  • Przygotowanie i nadawanie towaru do wysyłki
  • Przenoszenie, rozwożenie i dźwiganie produktów gabarytowych (waga produktów w dopuszczalnym normach BHP)
  • Rozładunek i załadunek do aut dostawczych

Wymagania

  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz
  • Praca w systemie równoważnym w godz. 7-15 lub 7-17 według grafiku (zmiana jest dobierana pod aktualne zapotrzebowanie firmy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze 4550 brutto/ m-c
  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto / m-c – wystarczy chodzić w każdy dzień grafikowy do pracy
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Darmowy transport z wybranych lokalizacji: Poznań, Środa Wielkopolska, Śrem, Gniezno, Kórnik
  • Przerwę wliczaną w czas pracy
  • Darmowy obiad każdego dnia, sam wybierasz posiłek w aplikacji
  • Możliwość awansu i szkoleń w firmie ( m.in. Team Leader, Mentor)
  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Opiekę medyczną ENEL-MED

  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy.
  • Wyślij CV, a My skontaktujemy się z Tobą.

  • Praca Gniezno
  • Pracownik biurowy Gniezno
  • Pracownik fizyczny Gniezno
  • Pracownik produkcji Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322