Pracownik magazynowy
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • realizacja prac magazynowych (rozładunek, kompletacja, załadunek towaru)
  • zapewnienie terminowego dostarczenia towaru zgodnie z harmonogramem
  • obsługa skanera
  • dbałość o porządek na obiekcie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład
  • pracę w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie 5175 zł brutto (stawka podstawowa + premia 15%)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz z ubezpieczenia na życie

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik na wysokościach Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik instytucji kultury Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521