Pracownik Magazynowy
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
ASISTWORK
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie, zabezpieczenie i metkowanie produktów (ubrania, artykuły gospodarstwa domowego)
  • przygotowanie towarów do wysyłki do właściwych sklepów
  • dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy i sumienność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00
  • wolne weekendy
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • darmowe miejsca parkingowe na terenie zakładu
  • dostęp do bezpłatnej kawy i herbaty
  • szkolenie stanowiskowe - wszystkiego Cię nauczymy :)
  • opiekę koordynatora
  • stawkę godzinowa 28,10zł/h brutto

  • Praca Polkowice
  • Pracownik biurowy Polkowice
  • Pracownik fizyczny Polkowice
  • Pracownik produkcji Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045