Pracownik magazynowy- 0,5 etatu - 6:00-10:00 -Kliniska Wielkie - Łozienica
  • Łozienica
zachodniopomorskie, Łozienica, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Dla naszego stałego klienta z branży kurierskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik magazynowy / Kliniska Wielkie

Klient to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. 50 filii pozwala mu być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1/2 etatu,
  • wynagrodzenie 2200 zł brutto+ PREMIA,
  • pracę na jedną zmianę – 6:00-10:00 od poniedziałku do piątku,
  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Oczekujemy:
  • chęci do pracy i sprawności fizycznej, reszty możemy Cię nauczyć, jeżeli tylko chcesz!

Zakres czynności:
  • prace magazynowe- rozładunek, załadunek,
  • skanowanie i sortowanie paczek.

Szukasz stabilizacji i rozwoju? Dołącz do nas! Czekamy na Twoje CV!

Aplikuj teraz! Umówimy Cię na rozmowę w siedzibie firmy, abyś zapoznał się ze stanowiskiem pracy!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój

  • Praca zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny zachodniopomorskie
  • Pracownik biurowy zachodniopomorskie
  • Pracownik produkcji zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322