Pracownik magazynowy | Zarobki do 29,9 zł/godz. brutto*
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy w Sosnowcu!

Na start możesz liczyć na stawkę podstawową do 29,9 zł/godz. brutto*.

Dodatkowo do pracy pojedziesz darmowym transportem, a w trakcie przerwy czeka na Ciebie obiad (wersja mięsna i vege) za 1 zł.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Sosnowiec (oferujemy darmowy transport z wybranych lokalizacji)

Oczekujemy

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub 800 800 777 (numer bezpłatny)

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję

Oferujemy

  • stawkę 29,90 zł/godz. brutto*
  • dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
  • pracę na cały etat - średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za 1 zł
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

Zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obsługa skanera ręcznego

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696