Pracownik Magazynowy – Operator Wózka Jezdniowego
  • Stanowice
śląskie, Stanowice, śląskie, Polska
Tenneco Silesia Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka jezdniowego;
  • przyjmowanie i wydawanie dostaw;
  • odpowiednie zabezpieczanie towarów i ich składowanie;
  • kontrola jakościowa i ilościowa dostaw;
  • dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych maszyn;
  • inwentaryzacja stanów magazynowych;
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wydane przez UDT;
  • odpowiedzialność za realizację zadań;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • doświadczenie w obsłudze skanerów kodów kreskowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w Tenneco;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • systemy motywacyjne (premia motywacyjna, nagrody za pomysły - Kaizen);
  • prywatna opieka medyczna Luxmed;
  • dofinansowanie do karnetów na siłownie, baseny oraz lokalne wydarzenia w ramach Medicover Sport;
  • świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych (nagrody roczne, premie świąteczne, paczki);
  • rodzinne pikniki.

  • Praca śląskie
  • Operator śląskie
  • Operator Miasteczko Śląskie
  • Operator Stronie Śląskie
  • Operator Oborniki Śląskie
  • Operator Ząbkowice Śląskie
  • Operator Piekary Śląskie
  • Operator Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Siemianowice Śląskie
  • Operator maszyn Piekary Śląskie
  • Operator maszyn Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567