Pracownik magazynowy – komplementacja zamówień
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, Polska
TWG Polska Sp z o.o.
22. 5. 2024

**Poszukujemy pracowników - Kompletowanie zamówień spożywczych**
**Praca w systemie 2 zmianowanym:

6.00-14.00; 14.00-22.00;
Od poniedziałku do piątku- 5 dni w tygodniu- co najmniej 160h/ msc.
** 2 soboty obowiązkowe ** Możliwość nadgodzin **

**Praca w na magazynach z żywnością w temperaturze ok. 18 *C + ( od 5-20% czasu pracy w chłodni ok.4-8*C ).

Zakres obowiązków:
Kompletowanie zamówień
Przyjmowanie towaru od dostawców;
Załadunek i rozładunek nośników transportowych;
Gotowość do odbycia szkolenia (ok. 1 miesiąc).

Wymagania:
Min 18 lat;
Książeczka sanepidowską lub możliwość wykonania jej z nasza pomocą;
Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 - zmianowym ( możliwość nadgodzin );
Mobilność / dojazd do miejsca pracy na wskazane zmiany;
Doświadczenie w pracy na magazynie/ produkcji itp.;
Brak przeciwskazań do pracy w określonej temperaturze.

Oferujemy:
Wynagrodzenie 30 zł brutto/h;
Umowę zlecenie;
Pracę w czystych warunkach;
Premie uznaniowe w oparciu o wykonane normy  nawet do 1600 zł brutto/ msc;
Zestaw odzieży roboczej;

Mile widziane: Uprawnienia UDT na wózki widłowe i/ lub Uprawnienia
na wózki unoszące do 30 cm lub prawo jazdy kat. B

  • Praca Mysłowice
  • Pracownik fizyczny Mysłowice
  • Pracownik produkcji Mysłowice
  • Pracownik biurowy Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018