Pracownik Magazynowo-Transportowy z uprawnieniami kat. C i UDT
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „AGAD” Sp. z o.o

Ul. Chrzanowskiego 23b, 87-100 Toruń

Zatrudni:
Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie, przechowywanie i składanie towarów
  • Załadunek i rozładunek towarów z pojazdów
  • Kompleksowe przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Bezpieczna jazda i obsługa pojazdów magazynowych

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii C
  • Certyfikat UDT na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy magazynowej i kierowcy

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie
  • Praca w uznanej firmie
  • Ścieżki rozwoju zawodowego

  • Praca Toruń
  • Kat Toruń
  • Specjalista ds. kadr i płac Toruń
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Toruń
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Toruń
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Toruń
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Pracownik produkcji Toruń
  • Pracownik ochrony Toruń
  • Pracownik socjalny Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836