Pracownik lotniska ze znajomością języka niemieckiego
  • Niemcy
Niemcy, Frankfurt nad Menem, 0, Niemcy
HPD Südliche Weinstraße GmbH
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Transfer i załadunek bagażu do samolotu oraz jego wyładunek i dostawa na lotnisko.
  • Obsługa sprzętu do przemieszczania bagażu.
  • Bezpieczne zarządzanie towarami specjalnymi, w tym niebezpiecznymi.
  • Sortowanie bagażu przed załadunkiem i po rozładunku.

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie A2.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dowody zatrudnienia z ostatnich 5 lat.
  • Gotowość do pracy fizycznej i pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 18-19 €/godz. brutto.
  • Dodatki za pracę w niestandardowych godzinach.
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.
  • Grafik zmianowy, możliwość nadgodzin.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i zwrot kosztów dojazdu.
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie na lotnisku we Frankfurcie.
  • Premia urlopowa i świąteczna.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik ochrony Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik fizyczny Niemcy
  • Pracownik produkcji Niemcy

  • 113 581
    19 190