Pracownik logistyki magazynowej / magazynier
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ustawianie i pakowanie stoisk targowych w koordynacji z magazynem
  • Kompletowanie, wydawanie i zwracanie zamówień klientów, np. wypożyczonych mebli
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek przegubowych
  • Odbiór i transport materiałów targowych firmowymi samochodami dostawczymi
  • Obsługę towarów przychodzących, magazynowanie i utrzymywanie zapasów
  • Naprawa, konserwacja i pielęgnacja sprzętu wystawowego
  • Utrzymanie magazynu i ogólne prace magazynowe

WYMAGANIA:
  • Ukończone wykształcenie w zakresie logistyki magazynowej lub odpowiednie doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera
  • Wiedza techniczna i sprawność manualna
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy do 3,5 t, a najlepiej prawo jazdy na wózek widłowy
  • Jesteś rzetelny, zaangażowany i lubisz swoją pracę

OFERUJEMY:

Oprócz tego, że pracowałbyś w malowniczym Schwarzwaldzie, oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Regulowane godziny pracy, 4- lub 5-dniowy tydzień pracy, wolne soboty/niedziele, w wyjątkowych przypadkach możliwe również soboty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i do 30 dni urlopu oraz inne dodatki
  • Możliwość zakwaterowania w okresie przejściowym
  • Dodatek finansowy na regularne połączenia lotnicze do miejsca zamieszkania
  • Przyjazne miejsce pracy i dobra atmosfera: praca w rodzinnym zespole, stabilność
  • Odzież robocza
  • Darmowe napoje w miejscu pracy
  • Imprezy zespołowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 407
18 648