Pracownik liniowy
  • Sosnowiec
pracownik liniowy
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Lider branży automotive otwiera przed Tobą drzwi do fascynującej podróży w świecie tworzyw sztucznych. Czy jesteś gotowy/a aby podjąć wyzwanie?

Skontaktuj się z nami już dziś, wyślij swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • motywacji do długoterminowego zatrudnienia, gdyż szukamy osób, które chcą rozwijać się wraz z firmą
  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania, w trosce o jakość produktów i satysfakcję klientów

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • dogodną lokalizację miejsca pracy w Sosnowcu-Dańdówce
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia, co zapewni Ci stabilność zawodową
  • pakiet benefitów RandstadPLUS, który obejmuje opiekę medyczną, system kafeteryjny, ubezpieczenie oraz kartę sportową

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład naszej nowoczesnej linii produkcyjnej
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • wzrokowa kontrola jakości wyprodukowanych komponentów

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik na wysokościach Sosnowiec
  • Pracownik instytucji kultury Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659