Pracownik linii pakowania / magazynier- Niedźwiedź k. Słomnik
  • Niedźwiedź
pracownik linii pakowania / magazynier- Niedźwiedź k. Słomnik
Niedźwiedź, Niedźwiedź, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3 zmianowym i posiadasz książeczkę sanepid?
Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!

Aktualnie dla Naszego Klienta firmy produkującej orzeszki na terenie Niedźwiedzia k/ Słomnik poszukujemy pracowników do pakowania oraz magazynierów z UDT.

Oczekujemy

  • chęci do pracy
  • książeczki SANEPID - warunek konieczny
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • elastyczności
  • na stanowisko magazyniera - wymagane uprawnienia UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(składki ZUS, zwolnienie lekarski, urlop)
  • Na stanowisku pracownika linii pakowania: wynagrodzenie - 4450 zł brutto plus premie frekwencyjna i za wyniki
  • Na stanowisku magazyniera z UDT: stawka 4750 PLN Brutto + potencjał 10% premii miesięcznej
  • pracę w systemie 3 zmianowym - 4 brygady

Zadania

Zadania na stanowisku pakowacza:

  • pakowanie produktów
  • umieszczanie zapakowanych produktów na paletę
  • czynności porządkowe
  • wstępna kontrola jakości

Zadania na stanowisku magazyniera:

  • obsługa magazynu - wydawanie oraz przyjęcie komponentów i surowców
  • dbanie o odpowiednie przechowywanie materiałów i kontrola stanów magazynowych
  • kompletowanie i załadunek wyrobów gotowych, transport materiałów w obrębie zakładu

  • Praca Niedźwiedź
  • Magazynier Niedźwiedź
  • Pracownik fizyczny Niedźwiedź
  • Pracownik produkcji Niedźwiedź
  • Pracownik biurowy Niedźwiedź
  • Niedźwiedź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563