Pracownik Linii Kompletacji Zamówień
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
Smart Solutions-Hr
11. 6. 2024

Szukasz oferty pracy dla siebie? Chcesz pracować w firmie kosmetycznej?
Zadzwoń i umów się na spotkanie.
Na czym polega praca?
Praca na hali polega na kompletowaniu zamówień dla konsultantek.
Kogo szukamy:
Do naszego zespołu poszukujemy pracownika produkcji, który będzie skanował kartony, uzupełniał je kosmetykami. Zdolności manualne miło widziane. Brak doświadczenia? Nic nie szkodzi - wszystkiego Cię nauczymy :)
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę tymczasową przez firmę Smart Solutions. Oferujemy też dodatki za frekwencję. Bogate paczki z kosmetykami. Wypłata zawsze na czas.
Wymiar zatrudnienia:
Praca na 1/2 etatu z możliwością dopełnienia do całego etatu. Składki ZUS są odprowadzane. Urlopy są płatne. Praca od poniedziałku do piątku. Czasem w weekendy. Praca zmianowa.
Wymagania:
Skupienie, dokładność, punktualność, kultura osobista.
Obowiązki:
Obsługa skanera
Pakowanie wyrobów gotowych
Kompletowanie zamówień
Dbanie o porządek
Oferujemy:
Pracę w Garwolinie
Pracę w kreatywnym zespole produkcyjnym
Miłą atmosferę w pracy
Możliwość rozwoju wedle osobistych preferencji
Dogodną lokalizację firmy – przy zjeździe z obwodnicy S17
Dofinansowany dojazd do pracy:
Trasy: Puławy, Dęblin, Ryki, Żelechów, Sobolew Maciejowice, Wilga, Parysów, Stoczek Łukowski, Borowie, Miastków Kościelny …
Kontakt:
Tel: 797 – 679 – 678
Zaaplikuj:
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 27982

  • Praca Garwolin
  • Pracownik produkcji Garwolin
  • Pracownik fizyczny Garwolin
  • Pracownik biurowy Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851