Pracownik lakierni
  • Lublin
pracownik lakierni
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024

szukasz stałej i stabilnej pracy? rysunek techniczny masz w małym palcu i chciałbyś pracować na produkcji?

świetnie się składa! poszukujemy obecnie pracownika lakierni do jednej z firm na terenie Lublina!

Oczekujemy

  • doświadczenia pracy na produkcji
  • stabilności zatrudnienia
  • chęci dłuższej współpracy
  • dyspozycyjności do pracy w zmiennym systemie czasu pracy (system zmianowy i/lub równoważny)
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowaną, płatne urlopy, L4)
  • praca na pełen etat
  • możliwość dłuższej współpracy
  • wynagrodzenie 4250 zł brutto + do 700 zł premii (premia uznaniowa 500 zł + premia frekwencyjna 200 zł) + dodatek nocny
  • wzrost wynagrodzenia na 4550 zł brutto od czwartego miesiąca pracy + premie
  • pracę w systemie zmianowym i/lub równoważnym
  • benefity: karta sportowa oraz opieka medyczna

Zadania

  • kontrola jakości produktu na każdym etapie procesu
  • przygotowanie materiałów do procesu produkcji (szlifowanie, oklejanie)
  • obróbka detali
  • zabezpieczanie produktu
  • prace manualne
  • praca z elektronarzędziami
  • dźwiganie ciężarów

  • Praca Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714