Pracownik lakierni
  • Dąbrowa górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika lakierni. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • sumienności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawkę w przedziale 26,63 - 27,25 zł/h brutto

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) z możliwością stałego zatrudnienia u klienta

  • bon żywieniowy w wysokości do 190 zł - do wykorzystania w sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych

  • dofinansowany dojazd do pracy z kierunków: Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00,
    14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00

  • wolne weekendy

  • szybki proces rekrutacyjny

  • opiekę konsultanta na terenie zakładu

  • możliwość długofalowej współpracy

  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)

Zadania

  • weryfikowanie gotowych wyrobów
  • przygotowanie detali do malowania
  • kontrola jakości

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik administracyjno - biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836