PRACOWNIK LADY WĘDLINY/MIĘSS - Bielany Wrocławskie ul. Czek
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
Golden Serwis
24. 7. 2024

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na Stanowisko: Pracownik lady wędliny/mięso/sery - w miejscowości - Bielany Wrocławskie.
Ul. Czekoladowa
Zakres obowiązków:
obsługa klienta
wykładanie towaru
zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
zapewnienie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność
Oferujemy:
Stawka godzinowa:
29,70 zł brutto=netto/h dla studentów,
28,10 zł brutto dla pozostałych(pełny ZUS)
umowa zlecenie
wypłaty miesięczne
praca zmianowa
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 665 234 545

  • Praca Kobierzyce
  • Pracownik fizyczny Kobierzyce
  • Pracownik biurowy Kobierzyce
  • Pracownik produkcji Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567