PRACOWNIK LADY TRADYCYJNEJ( MIĘSO, WĘDLINY, SERY)- ŁAGIEWNIKI UL. PRZEMYSŁOWA
  • Łagiewniki
Łagiewniki, Łagiewniki, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta
  • Wykładanie towaru
  • Kontrola terminów produktów spożywczych
  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru

WYMAGANIA:
  • orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny!
  • dobra organizacja pracy
  • pełnoletność
  • komunikatywność

OFERUJEMY:

Stawka godzinowa:

  • 28,10 zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 28,10 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie miesięczne

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL.693 130 150

  • Praca Łagiewniki
  • Pracownik biurowy Łagiewniki
  • Pracownik fizyczny Łagiewniki
  • Pracownik produkcji Łagiewniki
  • Łagiewniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544